PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 12 grudnia 2018 roku
RADIO HIT OŁAWA MOŻNA SŁUCHAĆ ZA POŚREDNICTWEM ODTWARZACZA W ŚRODKOWEJ GÓRNEJ KOLUMNIE STRONY WWW, LUB ZA POSREDNICTWEM PROGRAMU W KOMPUTERZE KLIKAJĄC NA NASZEJ STRONIE NA NAPIS 128 KBPS ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Czwartek, 5 kwietnia 2018

POLICJANT PO SŁUŻBIE ZATRZYMAŁ KIEROWCĘ, KTÓRY MIAŁ 4 PROMILE

img

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Dowiódł tego funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oławskiej komendy. Wracając prywatnym samochodem do domu po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który najeżdżając na krawężniki stwarzał zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 4 promile alkoholu. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia br. około godz. 5.40 przy ul. Małujowickiej w miejscowości Brzeg. Wracając do domu policjant z oławskiej komendy zauważył jak kierujący passatem najeżdża na krawężniki, po chwili uszkadzając opony w swoim samochodzie i uderzając głową o kierownicę. Zatrzymanym mężczyzną okazał się, że 23-letni mieszkaniec Opola. Po sprawdzeniu wyszło najaw, że kierował samochodem mając 4 promile alkoholu w organizmie.
Teraz o losie młodego mężczyzny zdecyduje Sąd.

Przypominamy, że zgodnie z polskim prawem za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Natomiast w przypadku, gdy kierujący był już wcześniej prawomocnie skazany za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Pijanemu kierowcy grozi także wysoka grzywna.


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com