PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 19 lipca 2019 roku
III Festiwal Food Trucków rusza 26 lipca o godzinie 15:00, tego dnia zapraszamy również na letnie kino plenerowe. Centrum Sztuki na dużym ekranie wyświetli komedię "Bodyguard Zawodowiec". ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 28 listopada 2017

DYSCYPLINUJĄ KIERUJĄCYCH NA MOŚCIE

img

To już kolejne działania oławskiej policji skierowane do kierujących pojazdami, nie stosujących się do sygnalizacji świetlnej na remontowanym moście na Odrze. 23 i 24 listopada br. funkcjonariusze ruchu drogowego kontrolowali ruch pojazdów na moście i dosłownie w przeciągu pół godziny, pierwszego dnia wystawili 4 mandaty, a drugiego dnia 2, za włączanie się do ruchu na czerwonym świetle.

Od początku remontu mostu, pojawiły się utrudnienia w ruchu pojazdów, między innymi z powodu niedostosowania się kierujących do sygnalizacji świetlnej, co z kolei wpływa na zaburzenia płynności ruchu  i powstawanie korków. W godzinach szczytu policja doraźnie wspomaga pracowników kierujących ręcznie ruchem. Jednakże należy pamiętać, że w dużej mierze od zdyscyplinowania samych kierujących zależy płynność przejazdu na moście. Policjanci do zakończenia prac na moście będą nadzorowali przejazdy samochodów o różnych porach dnia, a także represjonowali  kierujących, którzy nie będą przestrzegali przepisów drogowych. 


Źródło: KPP - Oława


 


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com