PLAY aby posłuchać naszej stacji w jakości 128 kbps
Dziś jest 15 grudnia 2017 roku
19 listopada 2017 roku, weszły w życie nowe przepisy, które mają przeciwdziałać nieuzasadnionemu blokowaniu numerów alarmowych 112, 997, 998 i 999. Dzwoniąc na numery alarmowe bez potrzeby, blokujemy linię osobie, która może potrzebować natychmiastowej po ---
[+] Przetestuj pozdrowienia
Wtorek, 28 listopada 2017

WIELKIE OTWARCIE QUICK PARK!

img

Już 29 listopada o 13:00 odbędzie się wielkie otwarcie galerii Quick Park w Nowym Otoku. W programie wiele atrakcji, które potrwają aż do niedzieli!

 

 

W środę 29 listopada pierwsi klienci będą mieli okazję zrobić zakupy w Quick Parku. Już od godziny 13:00 na scenie w pasażu centrum przywita pierwszych gości Patrycja Kazadi i Bartek Ignacik. To właśnie ta para poprowadzi otwarcie centrum, gdzie klienci będą mogli n.in wygrać nagrody lub zdobyć autografy gwiazd.

 

 

ZABAWA PROSPRZEDAŻOWA –BLISKO 1000 NAGRÓD

Zarówno w środę jak i w sobotę oraz niedzielę klienci Quick Parku za wydanie minimum 50 PLN w dowolnym sklepie mogą zaprojektować swój własny prezent świąteczny w Wielkiej Fabryce Prezentów.

GOŚCIE SPECJALNI DLA NAJMŁODSZYCH

W te same dni w centrum handlowym również będzie można zrobić sobie zdjęcie w prawdziwymi Atomówkami – Bajką, Bójką i Brawurką. Dodatkowo dla najmłodszych w sobotę otworzy się laboratorium profesora Atomusa, który pokaże dzieciom szalone sztuczki chemiczne.

SPECJALNE OFERTY CENOWE

Wszystkie sklepy w Quick Parku – w związku z otwarciem - zaoferuję bogatą ofertę zakupową. Popularna, polska grupa LPP otworzy swoje najpopularniejsze sklepy- Reserved, House, Cropp i Sinsay. Asortyment sportowy dostarczy w Quick Parku sklep Martes Sport, a obuwniczy firma – znana i bardzo ceniona - CCC. Dla najmłodszych zostanie otwarty Smyk. Drogeria Hebe otworzy swój pierwszy punkt w mieście właśnie w Quick Parku. Mnóstwo rzeczy dla całej rodziny będzie można zakupić w sklepie Pepco, a potrzeby wszystkich fanów elektroniki zaspokoi RTV Euro AGD. Biżuterię i akcesoria będzie można kupić w sklepie Briju i Swiss. Operatorem spożywczym w Quick Parku została firma Spar, która otworzy swój pierwszy supermarket w mieście. Ciekawe filmy i książki będzie można kupić w salonie Empik, a jeżeli ktoś będzie chciał zobaczyć najnowsze produkcje filmowe zapraszamy do pierwszego wielosalowego kina w mieście - OH Kina. W Quick Parku będzie dostępnych również wiele usług takich jak salon T-mobile, Telakces i Trafika. Wszystkich klientów po udanych zakupach zapraszamy do kawiarni Owocowy Raj.


Komentarze do tego artykułu:Brak komentarzy.

Nie jesteś zalogowany w Club Hit by dodawać komentarze.

Rejestracja | Przypomnij hasło
zobacz
zobacz
zobacz
Newsy prosto od Internautów
[+] Dodaj NewsaHit dnia

Projekt i wykonanie: BQstudio.pl
Radio HIT Olawa na Facebook.com